SANIMED Intestinal

  • 166

Apsipirkimas interneto parduotuvėje įmanomas tik turint veterinarijos gydytojo išduotą kodą.

nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas visoje Lietuvoje perkant už 15 Eur ir daugiau. Prekių pristatymas per 1 - 2 d.d.

SANIMED Intestinal visavertis dietinis ėdalas katėms sutrikusio pašaro virškinimo kompensavimui ir ūmaus žarnyno absorbcijos sutrikimo mažinimui. Dieta sudaryta iš lengvai virškinamų ingredientų, turi mažą riebalų ir padidintą elektrolitų kiekį. Šis dietinis ėdalas taip pat yra hipoalerginis, sudėtyje turintis žuvų aliejaus, beta 1.3/1.6 gliukanų ir zeolito.


Šėrimo nuorodos: duokite šį dietinį ėdalą kaip vienintelį maisto šaltinį, sekite šėrimo instrukcijas. Pritaikykite pašaro kiekį, jei reikia, kad palaikytumėte tinkamą savo katės kūno svorį. Ėdalo dienos norma turėtų būti padalinta į du ar daugiau šėrimų per dieną. Rekomenduojamas šėrimo laikas esant ūmiai diarėjai yra 1-2 savaitės; sutrikusio virškinimo kompensavimui šiuo pašaru galima šerti 3-12 savaičių. Reguliariai stebėkite savo katės būklę ir įsitikinkite, kad katė visada turės šviežio geriamo vandens. Rekomenduojama prieš naudojant ėdalą pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju.


Sudėtis: ryžiai, bulvių baltymai, dehidratuoti vabzdžiai (14%), bulvių krakmolas, mineralai, gyvūniniai riebalai (paukštienos), žuvų taukai 2%, hidrolizuotos vištų kepenėlės, džiovintas runkelių minkštimas, linų sėmenų aliejus, mielių ekstraktas (β-gliukanų šaltinis, 0.08%).


Analitinė sudėtis: neapdoroti baltymai 30%, neapdoroti riebalai  10%, neapdorota ląsteliena 1.6%, neapdoroti pelenai 7.1%, drėgmė 8%, kalcio  0.65%, fosforo 0.55%, natrio 0.5%, kalio 0.9%, linoleno rg 1.5%, α-linoleno rg  0.5%, arachidono rg 0.02%, EPA 0.1%, DHA 0.1%.